ГОРЕЩО
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Илинойс стана 20-ият американски щат, който легализира марихуаната за медицински цели, съобщи "Хъфингтън пост". Документът бе подписан от губернатора Пат Куин на церемония в университета в Чикаго.
препоръчано
"Във всяка религия се споменава, че трябва да се помага на болните", сподели Куин. Вестникът посочва, че благодарение на новия закон от 1 януари 2014 г. ще започне да действа пилотна програма, разчетена на 4 години. Тя ще позволи на пациенти с тежка диагноза да получат специално удостоверение за покупка на ограничено количество медицинска марихуана. Скоро се очаква подобен ход да предприемат щатите Пенсилвания, Ню Йорк, Охайо и Минесота.
Поредна размяна на удари между Русия и Украйна
5962
преди 47 минути
Германия прехвърля 5000 военнослужещи към границата с Беларус
5691
преди 1 часа
Взрив в газов завод в Катар - 54 ранени, 18 души се издирват
4743
преди 1 часа


