ГОРЕЩО
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Истанбулските власти забраниха провеждането на еднодневен филмов фестивал, който щеше да излъчи късометражни филми на гей-тематика, предаде AFP, цитиран от агенция Фокус. Общинският съвет аргументира решението си с това, че събитието представлява опасност за обществения ред.
препоръчано
Фестивалът е организиран от Асоциацията за солидарност с ЛГБТ обществото Pink Life с подкрепата на британското консулство. В рамките на събитието в Музей Пера щяха да бъдат показани десет късометражни филма на гей-тематика. По-рано властите в Анкара забраниха всички културни събития, свързани с хомосексуални въпроси.
свързани новини
След връхлетелия дрон Румъния засилва мониторинга над Черно море
8317
преди 23 часа
Гърция засилва контрола върху цените с приложението "Колко струва"
8935
на 05.06.2026
Откриха още три морски дрона край пристанището в Констанца
12257
на 05.06.2026
Морски дрон експлодира край пристанището в румънския град Констанца
8608
на 05.06.2026


