ГОРЕЩО
Прикривал ли е Зеления Октопод канал за Сърбия през Петрохан и каква е връзката им с Терзиев и Бойко Рашков? (ДОКУМЕНТ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! След признанието на Васил Терзиев, че е спонсорирал паравоенната група "Петрохан", въпросът е: Терористи ли са ППДБ
НПО-тата на Прокопиев, свързани с мистериозното тройно убийство край Петрохан - разследвани от 2 години
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първата дама на САЩ Мишел Обама подчерта важността на универсалните права, казвайки пред аудитория от студенти в Китай, че свободата на изразяване и религия не трябва да се определя от месторождението, предаде AFP.
препоръчано
Обама, която е на едноседмична визита в Китай с дъщерите си и своята майка, опита да се фокусира върху „меките” проблеми откакто е в Пекин, играейки тенис на маса с ученици и обикаляйки Забранения град в компанията на китайската първа дама Пен Лиюен.
Но за кратко стъпи и на политическа плоскост в изказването си в събота сутринта в Пекинския университет, призовавайки за повече свободи, но въздържайки се директно да назове Китай.
Лидерът на втората по големина партия в Южна Африка се оттегля
8329
преди 6 часа


