ГОРЕЩО
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Охраната на австралийския център за принудително настаняване на мигранти на остров Рождество е напуснала района на лагера, след като в него е избухнал бунт, съобщава BBC, като се позовава на показания на очевидци пред новозеландските медии, пише "Фокус".
По официална информация на департамента за имиграцията, в лагера има нанесени „материални щети“. Според изявлението на властите, периметърът на лагера е осигурен и няма пострадали.
Според очевидци, размириците са започнали в понеделник сутринта, след като е открито тялото на мигрант, по-рано избягал от лагера. По техни думи, охранителите са избягали, оградата е съборена и „навсякъде има огньове“.
препоръчано
свързани новини


