ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
Ето го кемпера на Иво Калушев! Полицията го свали по нощите от Околчица (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Калушев се самоубил с изстрел в брадичката. Спътниците му - с огнестрелни рани в слепоочието. Групата закъсала за пари през последните месеци
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проруските активисти в Луганск възнамеряват да последват примера на Харков и Донецк и да провъзгласят „народна република”. Това съобщи един от лидерите на народното опълничение на Донбас Сергей Циплаков, цитиран от УНН.
препоръчано
„В следващите няколко дни ще бъде провъзгласена и народна република в Луганск”, заяви Циплаков. Той добави, че активистите от Донецк са в постоянен контакт със съмишлениците си в Луганск.


