BG EN

В Люксембург нападнаха Стойчо Младенов заради Жоаким

Световен футбол

В Люксембург нападнаха Стойчо Младенов заради Жоаким

3521
на 12.11.2014
В Люксембург нападнаха Стойчо Младенов заради Жоаким
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Действия на треньорското ръководство на ЦСКА са причината за усложнената контузия на нападателя Орелиен Жоаким, твърдят медиите в Люксембург.

препоръчано

 

Националът на херцогството бил на косъм от това да пропусне евроквалификацията с Украйна в събота (19:00 часа), но лекарският щаб на Люксембург направил всичко, за да го вдигне на крака.

 

Местните издания смятат, че треньорът на "червените" Стойчо Младенов е форсирал завръщането на нападателя и така е усложнил травмата му в бедрото.

 

От ЦСКА позволиха на Жоаким да се прибере пет дни по-рано за мача на националния си отбор предвид състоянието му. Нападателят се контузи в началото на октомври, а оттогава състоянието му не бележи особен прогрес.

 

Жоаким не игра във вчерашната контрола с Бохум, спечелена с 4:2 (хеттрик на Девил), но се очаква да води атаката срещу украинците.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 132
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК