ГОРЕЩО
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Реал Мадрид ще плати 1 милион евро на Малага, ако стане шампион. Причината не са някакви задкулисни договорки, а точка от договора на полузащитника Иско, който беше трансфериран от Малага в Мадрид през 2013 година.
Реал се ангажирал да плаща бонус от 1 милион на Малага за всяка спечелена титла с участието на играча до 2018 година.
Любопитното е, че Реал играе именно с Малага в последния кръг на 21 май, като в момента води с 3 точки пред шампиона Барселона, предаав Спортал.Очакванията са "белите" да триумфират с титлата. От Малага вече обявиха, че ще се радват "каталунската измет" да не помирише трофея.
препоръчано
свързани новини
"Белите" позлатяват Иско (ВИДЕО)
21006
на 25.04.2017
Иско каза "ДА" на Реал
20215
на 01.11.2016
Иско отрече за евентуален трансфер в Ювентус
10086
на 28.03.2016


