BG EN

В МВР няма сигнали за нарушения след началото на изборния ден

Политика

В МВР няма сигнали за нарушения след началото на изборния ден

8488
на 29.10.2023
В МВР няма сигнали за нарушения след началото на изборния ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Без нарушения на изборния ден започнаха изборите в страната. Това съобщиха от МВР.

препоръчано

До момента не са постъпили сигнали за тежки престъпления, които да възпрепятстват отваряне на секциите.

Изборният ден започна в 7:00 ч. и ще приключи в 20:00 ч., като може да бъде удължен до 21:00 ч., ако пред секцията има негласували избиратели. На местните избори не се образуват секции и не се гласува в чужбина. Броят на избирателните секции е общо 12 299, от които 442 подвижни избирателни секции. За местния вот са разпечатани около 20 млн. хартиени бюлетини.

На изборите няма да се гласува с машини, след като в петък Централната избирателна комисия (ЦИК) взе решение във всички избирателни секции да се гласува само с хартиена бюлетина.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК