BG EN

В Мексико простреляха бивш губернатор

ЧАС ПИК

В Мексико простреляха бивш губернатор

4289
на 13.10.2015
В Мексико простреляха бивш губернатор
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият губернатор на мексиканския щат Колима беше прострелян от неизвестни, съобщава АФП. Покушението срещу Фернандо Морена Пеня станало, докато екс-губернаторът закусвал в ресторант.

препоръчано

Пеня е бил незабавно откаран в болница, където е бил опериран. По думите на лекарите състоянието му е "деликатно, но стабилно". Пеня, който е бивш декан на Университа на Колима, бе губернатор на западния мексикански щат в периода 1997-2003. Понастоящем той е член на управляващата Революционна партия, чийто лидер Манлио Фабио Белтронес настоя извършителите и поръчителите на покушението срещу Пеня да бъдат разкрити.

През 2010 г. при покушение срещу него в дома си бе убит Силверио Кавасос, също бивш губернатор на щата Колима. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 25
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК