ГОРЕЩО
ТВЪРДИ ЯДРА! Доц. Иво Инджов анализира провала на Gen Z и защо повишената избирателна активност е мит
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
СКАНДАЛ! МВР събира данните на членовете на секционните избирателни комисии (ДОКУМЕНТИ)
ОТВЪД ЗДРАВИЯ РАЗУМ: "ПЕТРОХАН" като ЛАКМУС ЗА ДИАГНОЗАТА на "умните и красивите", които вярват на всичко, освен на фактите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съперникът на Лудогорец днес Милсами остана впечатлен от тревното покритие на стадиона в Разград, съобщава „7 дни спорт“.
Вчера от 18:30 часа молдовците проведоха официалната си тренировка на "Лудогорец Арена".
От лагера на Милсами останали доста доволни и впечатлени от състоянието на терена. Както е известно, шампионите имат един от най-добрите терени у нас. Дори и големите жеги в последните няколко дни не са попречили на екипа по поддръжката да го подготви идеално за първия официален мач.
препоръчано
Лудогорец стартира с още по-големи мечти в Шампионската лига
5496
на 14.07.2015


