ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
РАЗКРИТ! Радев нарочно избрал момента кога да хвърли оставка - ето как използвал президентството до последно за играта си
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Молдова в събота ще се проведат избори за „башкан“ (ръководител) на автономното териториално образувание Гагаузия, разположено в южната част на страната, съобщава ТАСС.
За поста претендират 10 души.
Според проучванията на общественото мнение, фаворит за длъжността е желаещата укрепване на връзките с Русия и ОНД Ирина Влах. След нея са бившият кмет на Комрат, столицата на автономната област Николай Дудогло и заместникът на действащият „башкан“ Валерий Яниогло.
препоръчано
Външният министър на Молдова с диплома менте
3797
на 11.01.2013


