ГОРЕЩО
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Политика
В МРЕЖАТА! Корнелия Нинова призова Борисов да отмени визитата си в Турция
34484
на 12.06.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Поднасям съболезнования към семействата и близките на загиналите пилоти край авиобаза Крумово". Това написа във Фейсбук лидерът на БСП Корнелия Нинова.
препоръчано
"Обръщам се към премиера Борисов - да отмени посещението си в Турция за откриване на трансанадолския газопровод. Катастрофата с военния хеликоптер, загубата на човешки живот, както и нестабилността в страната след подадената оставка на министъра на труда и социалната политика и изключително острата реакция на вицепремиера Симеонов към министъра на туризма и обвиненията между членове на кабинета в “защита на крупни наследници на мутренски групировки” изискват от министър-председателя да предприеме мерки тук", написа още тя.


