BG EN

В "Пирогов" не дават пиле да припари при Цвети

ЧАС ПИК

В "Пирогов" не дават пиле да припари при Цвети

57425
на 17.06.2016
В Пирогов не дават пиле да припари при Цвети
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изключителни мерки за сигурност са в сила в централната реанимация на "Пирогов" заради гимнастичката Цветелина Стоянова. Световната шампионка продължава да се бори за живота си, след като скочи от 6-ия етаж във вторник. 

В централната реанимация, където по принцип и пиле не може да прехвръкне, е въведен по-строг режим. Има опасения, че някой може да направи снимка с телефон на 21-годишната гимнастичка и да я продаде на таблоидите, съобщава "7 дни спорт".

препоръчано

Състоянието на Цвети остава критично. Поради липсата на скенер лекарите не знаят цялата истина. Тя има множество травми на опорно-двигателния апарат, но по-тревожно е състоянието на вътрешните органи. 

От "Пирогов" са изпратили за консултация в "Александровска" всички рентгенови снимки на Цвети. Знае се, че тя има счупени прешлени, има съмнения дали е съхранена целостта на гръбначно-мозъчния канал. Цветелина Стоянова е в дълбока медикаментозна кома и е рано да се каже кога ще бъде извадена от нея.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам Диана Дамянова ШАМАРОСА Гюров за издънката му в Брюксел: Как е възможно да кажеш, че решението на парламента е незаконно?! Седя, чета и не мога да повярвам
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК