BG EN

В Пловдив измислиха начин за намаляване на уличните кучета

ЧАС ПИК

В Пловдив измислиха начин за намаляване на уличните кучета

13661
на 19.05.2015
В Пловдив измислиха начин за намаляване на уличните кучета
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нова услуга за пловдивчани с домашни любимци ще предлага Зооветеринарния комлекс, пише Traffic news.  

препоръчано

Всеки, който иска да се „отърве” от домашни си любимец, ще може да го стори по законен начин срещу 50 лева. От Общината са решили вместо недобросъвестните стопани да изхвърлят кучетата си на улицата, те да ги дават за осиновяване в Общинския приют. Така шансът животното да си намери нови стопани, които да се грижат за него е в пъти по-голяма. Хората, нямащи възможност да се грижата за животните си обаче ще трябва да заплатят еднократна такса от 50 лева.

Скоро ще бъде готов и новият кучешки приют, който се прави до колелото на „6-ия километър” към Пазарджик. След отварянето си, в кучкарника ще бъдат настанени поне още 40 четириноги. Там ще бъдат прибирани агресивните животни, както и по-младите кучета, които имат по-големи шансове да си намерят осиновители.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 130
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК