ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков: С Гюров служебен премиер изборите ще са опорочени
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Асен Василев натиря Бойко Рашков от листите на ППДБ
Доц. Борислав Цеков: Гюров не е експертна фигура, а фигура с ярка партийна емблема на челото
Бивш вътрешен министър: Кирил Петков има достатъчно време да си направи изводи за бившите си съратници и протежета, докато чака съдебното решение за незаконните арести
Делото за убийствата на хазартни конкуренти срещу Черепа изчезна в прокуратурата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
14 млн. лева ще бъдат отпуснати на Пловдив по пилотен проект за подобряване на качеството на въздуха, предава БНТ.
препоръчано
Средствата са предназначени за подмяна на печките на твърдо гориво с климатици и други екологични начини за битово отопление.
Проектът ще продължи до 23 декември 2023 г., като желаещите да се включат в програмата вече могат да подават декларация през интернет страниците на община Пловдив и на районните кметства.
От дирекция "Екология" посочват, че срокът за заявяване на интерес е до 31 юли. Ще бъде проведена и информационна кампания, адресирана към всички 18 000 домакинства в общината, които се отопляват на дърва и въглища.
свързани новини
Пловдив изтърва 25 милиона за чист въздух
11080
на 23.05.2018
В Бургас решават ще се удължи ли грипната епидемия
7980
преди 18 часа
Въздушната линейка транспортира 5-годишно дете от Ямбол до Пловдив
9269
на 28.01.2026


