ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Европа
В Полша 10 хил. души ще бъдат евакуирани заради намерена бомба от Втората световна война
3950
на 08.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В неделя 10 хил. души ще бъдат евакуирани в Полша във връзка с преместването и обезвреждането на голяма бомба от Втората световна война, предава ABC News, цитирана от "Фокус".
Късно в четвъртък по време на ремонтна дейност на пътищата в град Бялисток е била намерена 500-килограмова германска бомба ST-500. Градът се намира на около 119 км от Варшава.
Гражданите ще бъдат извозени с автобуси рано в неделя и се предполага, че ще могат да се върнат по домовете си още същия ден вечерта.
препоръчано
Дете занесе бомба от Втората световна война в детската градина
7250
на 05.07.2017


