В ПРИЯТЕЛСКА СРЕЩА: България победи Гибралтар

31122
на 11.11.2020

Националите на България победиха като домакини с 3:0 тима на Гибралтар, в приятелска среща на Националния стадион "Васил Левски".

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Халфът Александър Цветков се разписа в 6-ата минута, след неточности на гостите в отбрана. Крилото Георги Йомов вкара за 2:0 в 15-ата минута след хубав пробив. Централният нападател Димитър Илиев реализира след удар с глава в 45-ата минута за крайното 3:0. През второто полувреме почти нямаше по-опасни положения за гол.

Контролата е назначена от УЕФА. Нашите футболни национали се представят изключително колебливо напоследък.

Гибралтар е с население около 34 хиляди души. Националният тим на визираната  държавата се намира на 195-о място в ранглистата на ФИФА.

ТИТУЛЯРИТЕ:

БЪЛГАРИЯ: 1. Мартин Луков – 2. Страхил Попов, 4. Валентин Антов, 15. Васил Божиков (к), 6. Сисиньо, 22. Александър Цветков, 16. Кристиян Малинов, 7. Доминик Янков, 18. Галин Иванов, 17. Георги Йомов, 20. Димитър Илиев

Селекционер: Георги Дерменджиев

ГИБРАЛТАР: 1. Кайл Голдуин – 2. Итан Джоли, 3. Киан Ронан, 6. Скот Вайсман, 8. Мохамед Бадр, 10. Лиам Уолкър, 14. Рой Чиполина (к), 15. Ерин Барнет, 16. Аймен Моуели, 18. Алейн Понс, 22. Греъм Тория

Селекционер: Хулио Рибас

Главен съдия: Себастиан Колцеску (Румъния)

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)