В проверка - Лудогорец загуби с 0:3 от Шахтьор

7442
на 26.06.2019

Лудогорец загуби с 0:3 от Шахтьор Донецк в контрола на австрийска земя. "Орлите" направиха колебливо първо полувреме, в което получиха два гола – първо Тете откри резултата в 3-ата минута, а Алън Патрик удвои в 28-ата, като и при двете попадения асистира Жуниор Мораеш.

След почивката разградчани изравниха играта, но не успяха да стигнат до обрат в резултата. Даниил Сикан вкара трети гол за Шахтьор в 71-ата, след като Ренан не се намеси добре след силен удар на Тайсон.

В предните си два спаринга в Австрия Лудогорец победи Триглав с 4:0 и Карабах с 2:0, акцентира "Новспорт".. Утре предстои проверка на "орлите" срещу Ботошани.

Лудогорец - Шахтьор 0:3