ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Хамид Хамид НАСМЕТЕ Демерджиев за справката му: Абсолютен фалшификат (ВИДЕО)
Културистът, заснел момчетата с райски газ зад волана: Заплашват ме с убийство!
Зам.- председателят на ДПС Искра Михайлова разобличи Демерджиев за PNR-скандала на конференция в Белия дом (СНИМКИ)
ТОП ИКОНОМИСТ! Бюджетирането на Гълъб Донев трябва да разкрие загадките за инфлацията, заплатите и дефицита
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Васил Грудев осветли истината за земеделието у нас: Имаме страхотна реколта, но не виждам пламък и амбиция (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Панихида по повод 71 години от кончината на Цар Борис Трети ще бъде отслужена на 28 август в Рилския манастир, съобщи игуменът на Светата обител Адрианополският епископ Евлогий, пише blagoevgrad.utre.bg.
препоръчано
Панихидата, която се прави всяка година, ще се състои от 11.00 часа в съборния манастирски храм "Рождество Богородично", където се намира гробът на Цар Борис Трети. Там е погребано сърцето на българския монарх. В службата, която ще води игуменът, ще участва и монашеското братство в манастира. Цар Борис Трети е починал на 28 август 1943 година.
Буря вилня в Петрич: Вятърът изкорени дървета и нанесе сериозни щети
4332
преди 40 минути
Зам.-министър представя мерки за съхранението на горите
6837
преди 4 часа
Критично ниско е нивото на река Дунав край Русе, застрашава речния транспорт
9071
преди 12 часа


