ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Киро и Божанов са на седмото небе! Делото срещу тях за изнудване и заплахи е в ръцете на любим съдия на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Майка и син осъмнаха с нарязани гуми на колите си, паркирани предната вечер една до друга на ул. "Славянска", съобщиха от пресцентъра на полицията в Русе.
препоръчано
От там допълниха, че сигналът за инцидента е подаден от 24-годишния собственик на БМВ, който живее на ул. "Александровска".
Той обяснил, че около 7,30 ч. сутринта е отишъл до автомобила си и установил, че задната му дясна гума е прободена. След това младежът погледнал колата на майка си и видял, че нейния Ситроен също е с две прободени десни гуми.
По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 216, ал.1 от НК.
свързани новини
Нарязаха гумите на 8 коли в Бургас
6756
на 06.02.2015
Обвиниха 18-годишен младеж за измама в социалните мрежи
7676
преди 1 часа
Криминално проявена жена обра пенсионерка в Сливен
7141
преди 1 часа
Иззеха 8 кг марихуана при спецакция в Бобов дол
9872
преди 19 часа


