ГОРЕЩО
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
НОВА СЕЧ: Вътрешният Дечев подпука и шефовете на районните управления
СХЕМА НА "ЗЕЛЕНИТЕ": Отломки от ППДБ с гръмкото име "Антикорупционен блок" търсят реванш на вота
МЪЛНИЯ! Боядисаният старец Николай Вълканов пристана на "спасителя" Радев
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хиляди демонстранти излязоха на улиците в САЩ с искането президентът Барак Обама да признае геноцида срещу арменците в Османската империя, съобщава РИА Новости, цитиран от "Фокус". „Ние желаем Обама да признае геноцида. Той обещаваше да стори това, а сега отказва да произнесе тази дума“, заяви участник в демонстрацията в Лос Анджелис.
препоръчано
По данни на местните медии в акцията в Лос Анджелис са взели участие над 50 хиляди души. В четвъртък президентът на САЩ Барак Обама заяви, че избиването на арменците в Османската империя през 1915 година представлява „първото масово убийство на 20 век“, но отново избегна да употреби думата „геноцид“.
свързани новини
Уволниха американка, нарекла Обама „печка“
3418
на 12.11.2012
Майка насили 14-годишната си дъщеря да роди деца на пастрока си
7744
преди 28 минути
Тръмп призна: Не очаквах ответен удар от Иран срещу страните от Залива
7887
преди 1 часа
САЩ заплашиха да спрат втечнения газ за Европа
9778
преди 1 часа
Почина актрисата Валери Перин
7363
преди 2 часа


