ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В света около 1400 деца умират всеки ден заради инфекции, предизвикани от липсата на чиста вода и лоши санитарни и хигиенни условия. Това се казва в изявление на УНИЦЕФ във връзка с отбелязвания на 22 март Световен ден на водните ресурси, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Базираната в Женева организация подчертава, че през 2010 г. Общото събрание на ООН е приело резолюция, гарантираща правото на човек на вода. 768 млн. души по света нямат достъп до безопасна питейна вода. По-голямата част от тези хора живеят в отдалечени селски райони или градски бедняшки квартали.
Броят на енергийно бедните домакинства в Нидерландия не намалява
661
преди 3 минути
Горски пожар бушува край Мадрид, хиляди се евакуират
2859
преди 27 минути
Великобритания заяви, че е в готовност да се защити след заплахи от Иран
7124
преди 3 часа
Флоренция отваря център срещу дигитална зависимост
4408
преди 4 часа


