BG EN

В Северна Корея са резервирани за преговори със САЩ

СВЕТЪТ ДНЕС

В Северна Корея са резервирани за преговори със САЩ

5631
на 14.12.2017
В Северна Корея са резервирани за преговори със САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Северна Корея трудно би се върнала на масата за преговори със САЩ, а причината е свързана със санкциите, които администрацията във Вашингтон наложи на Пхенян, коментира изданието Foreign Policy, цитирано от Фокус.

препоръчано

Държавният секретар на САЩ Рекс Тилърсън отправи предложение към Северна Корея за инициирането на диалог. Но от там изглежда са резервирани към шансовете за успешното му завършване.

Севернокорейците се оплакват, че Вашингтон не е спазил обещанието, направено по-рано през годината, а именно - да възобнови преговорите с Пхенян, ако режимът на Ким Чен-ун прекрати провеждането на всякакъв тип ядрени и ракетни тестове за 60 дни, разкриват източници.

Вместо разговори, САЩ са отговорили с нов пакет от санкции, посочват севернокорейците.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за мистерията Петрохан (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за мистерията "Петрохан" (НА ЖИВО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК