ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Венецуелският депутат Фреди Суперлано съобщи, че един човек е бил убит по време на протестите в северозападния щат Баринас. Отговорността за убийството на 19-годишния студент той стовари върху сътрудниците на силите на реда, предаде ТАСС, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Националната гвардия с куршум в гърдите уби Йорман Бервесио, млад студент, който протестира в Баринас. Режимът убива бъдещето“, написа Суперлано на личния си профил в социалната мрежа „Туитър“.
свързани новини
Според опозицията броят на убитите от началото на антиправителствените операции през април е достигнал до 52 души. Властите са задържали повече от 2600 души, като повече от 1000 от тях и до момента остават задържани.
Временният президент на Венецуела отива в САЩ
3597
преди 37 минути
Тръмп обяви от Давос "Вечно споразумение за Гренландия“
21939
преди 2 часа
Мъск заплаши да купи Ryanair заради Starlink
15632
преди 9 часа
Тръмп им го каза: САЩ имат тайни оръжия, за които останалият свят не знае
15674
преди 10 часа


