BG EN

В село Дряново към Вежди Рашидов: Ти си най-добрият човек (СНИМКИ)

Политика

В село Дряново към Вежди Рашидов: Ти си най-добрият човек (СНИМКИ)

24907
на 16.03.2023
В село Дряново към Вежди Рашидов: Ти си най-добрият човек (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ти си най-добрият човек! Така възкликна като прегърна в село Дряново Вежди Рашидов 87-годишния Младен Ушев.

препоръчано

“През 2021 при нас дойде премиерът Борисов и помогна за свлачищата, сега ти си при нас и е чест, че за първи път тук идва председател на НС. Значи всичко ще е наред, Откакто съществува Дряново тук такива големи мъже не бяха стъпвали“, радваха се в селото.

Хората се оплакаха от скъпия живот през последните две години и трудния достъп до здравна помощ, но не пропуснаха да благодарят на правителствата на ГЕРБ за укрепването на свлачищата и ремонта на пътя от Юговското ханче през Лъки до село Здравец.

Сърдечно, с изпълнение на гайда и с прегръдки посрещнаха Вежди Рашидов и в Лъки. Той бе придружен от областния координатор Георги Мараджиев и кандидатите за народни представители д-р Иван Червенков и Йордан Куцев. Домакини на срещата бяха общинския ръководител Дафинка Каменова и секретаря на партийната организация на ГЕРБ Марияна Радкова. Хората бяха усмихнати и ведри, но с тъга споделиха, че са обезсърчени от високата инфлация, цените на хранителните продукти, електричеството, дървата, които ги оставят с празни джобове.

Да види на живо отново Вежди дойде и Йордан Старков – негов съученик от Мадан през далечната 1966 година.

“Да гласуваме и да направим така, че да спрем инфлантилността, която потопи България. Вдигна цените до небето и нищо не построи. Ако ние оставим пак едни неопитни хора да вземат властта, ще бъдем още по-гладни и по-бедни от сега“, каза пред хората на площада в Лъки Рашидов.

“За съжаление всичко, направено от ГЕРБ пропадна, защото парите ги няма, инфлацията, която е 4 пъти по-висока от преди 2 години изяде повишенията на пенсиите и заплатите. Всички го усещаме по джоба си. И затова трябва да се обединим и да дадем своя глас за можещите от ГЕРБ“, добави Мараджиев.

Вежди Рашидов призова хората да гласуват с разум и да помнят, че обещае ли нещо Борисов и ГЕРБ то се случва и е добро за държавата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК