ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
СВЕТЪТ ДНЕС
В Сирия продължават да се стрелят:18 загинали при въздушни удари в Идлиб
11523
на 09.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според базираната в Лондон Сирийска обсерватория за правата на човека при въздушни удари по контролиран от опозицията град в провинция Идлиб са загинали 18 души, включително и пет деца, съобщи Ройтерс.
„Очаква се броят на загиналите при въздушните удари в град Урум ал Йоз да се покачи“, съобщиха от Обсерваторията.
По-рано тази седмица предполагаемо нападение с химическо оръжие в същата провинция предизвика гибелта на повече от 70 души.
препоръчано
Напрежение! Русия изпраща боен кораб към бреговете на Сирия
16698
на 09.04.2017
При въздушен удар в сирийската провинция Идлиб са загинали 15 цивилни
11156
на 08.04.2017
Русия: Наши самолети не са нанасяли въздушни удари в сирийската провинция Идлиб
12198
на 04.04.2017


