ГОРЕЩО
БОМБА В РОДНИЯ ФУТБОЛ! Големият бизнесмен Атанас Бостанджиев става собственик на "Левски"
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
Азия
В Суецкия канал е направен неуспешен опит за терористична атака срещу контейнеровоз
11195
на 01.09.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Контейнеровоз в Суецкия канал е бил мишена на провалена „терористична” атака в събота, имаща за цел да разстрои трафика пред важния воден път, предаде АФП, позовавайки се на началника на администрацията на канала.
препоръчано
Адмирал Мохаб Мамиш потвърди, че „терорист” е предприел атака срещи плаващ под панамски флаг кораб. „Опитът му се провалил напълно и по кораба или по превозваните контейнери няма щети”, пояснява той.
В съобщението не се дават подробности за естеството на опита за атентат, но източници съобщават, че са чули силна експлозия на борда на преминаващ през канала кораб.
Индонезия си купува 150 милиона барела петрол с отстъпка
5853
преди 4 часа
Южнокорейската прокуратура поиска 30 години затвор за експрезидент
4609
преди 6 часа
Самолетоносачът "Буш" навлезе в Индийския океан
14734
преди 17 часа
Южна Корея с икономически пик въпреки кризата с Ормузкия проток
7096
на 23.04.2026


