ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В центъра на сръбския град град Нови Сад се появи кафене "Путин". Над входа му виси табела с името и лика на президента на Русия. Собственик на заведението е Радивой Милянич, който се определя като русофил, пише ТВ7.
"В Нови Сад има много русофили като мен. Хората го обожават. Кафенето ми е пълно. Направих страхотен маркетингов ход. Хората се събират и сред съмишленици обсъждат ситуацията в Украйна и положението в Русия", хвали се бизнесменът, който е едновременно председател на политическия съвет на малка политическа партия с патриотична насоченост.
препоръчано
Нетаняху: Днес ние контролираме почти 70% от ивицата и задушаваме Хамас
591
преди 3 минути
Жест на Джей Ди Ванс към съпругата му предизвика вълна от коментари (ВИДЕО)
1863
преди 9 минути
Войник от Северна Корея избяга през централната част демилитаризираната зона
2447
преди 17 минути
Лидерите на Е-5 се събраха в Берлин
3020
преди 33 минути


