BG EN

В третия "Магнитски" трябва да бъдат включени по една дама и по един джендър от прокопиевата секта - за политкоректност, че стана като на Оскарите - само бели кочове

Акценти

В третия "Магнитски" трябва да бъдат включени по една дама и по един джендър от прокопиевата секта - за политкоректност, че стана като на Оскарите - само бели кочове

87687
на 14.02.2023
В третия Магнитски трябва да бъдат включени по една дама и по един джендър от прокопиевата секта - за политкоректност, че стана като на Оскарите - само бели кочове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В третия Магнитски трябва да бъдат включени по една дама и по един джендър от прокопиевата секта за политкоректност, че стана малко като на Оскарите едно време - само бели кочове!

препоръчано

Нашите американски приятели е хубаво да изучат по-добре българската народопсихология и бившите съветски практики по тези земи, ако не искат да превърнат санкциите по Магнитски в годишни награди или пиар събитие и номинираните да почнат да се редят на опашка пред посолството на улица Козяк, за да благодарят за жеста.

След колосалната излагация на Херо Мустафа със смахнатия Кирил Петков и Румен Радев, САЩ нямат право на повече калпави постъпки у нас, ако искат да сме приятели.

Николай Бареков, Фейсбук

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК