ГОРЕЩО
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК TV! Прокуратурата във Варна с последни новини за обвиненията срещу похитителя на Наталия - утре гледат мярката му за неотклонение
СПРАВЕДЛИВОСТ ПО БОРИСЛАВОВСКИ! Дамянова захапа Лена за новото й амплоа: Феномен! Съдена за фалшификация ще следи за недостатъци в правосъдието. Знам как се финансира НПО-то й
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Троян тази вечер се открива първият двудневен международен фестивал „В сърцето на Балкана“.
препоръчано
Фестивалът се открива в 19 часа на централния площад в Троян. В него ще участват самодейци от цялата страна и гости от чужбина, поясни един от организаторите Цветомира Крумова.
„Има представени почти всички жанрове, не само фолклор, песни, танци, театрално изкуство, джаз балет. Фестивалът е за любителско изкуство, няма конкурсен характер. Идеята на фестивала е всички да покажат това, което са научили“.
В събота фестивалът ще продължи в парка на националното изложение на художествените занаяти и приложни изкуства в село Орешак.
НОВА ЗЛОВЕЩА НАХОДКА: Откриха трупа на издирван мъж в Ботевград
10203
преди 3 часа
Огнището на шарка по овцете и козите в Хасковско е ликвидирано
10262
преди 17 часа
Ето какво откриха в крепостния ров на „Баба Вида“
28570
преди 18 часа
Жители на севлиевско село се молят за... улична лампа
8452
преди 20 часа


