BG EN

В Турция задържаха чужденци по подозрение за връзки с "Ислямска държава"

Балкани

В Турция задържаха чужденци по подозрение за връзки с "Ислямска държава"

7123
на 25.12.2021
В Турция задържаха чужденци по подозрение за връзки с Ислямска държава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Екипи на истанбулската полиция за борба с тероризма са задържали девет чуждестранни граждани, заподозрени за връзки с "Ислямска държава", при операция днес на 13 адреса в различни райони на града, съобщи турската държавна телевизия ТРТ Хабер.

препоръчано

Операцията е била предприета, след като било установено, че заподозрените осъществяват дейност от името на ДАЕШ - арабски акроним на "Ислямска държава", и търсят начин да извършат нападение.

При обиски в жилищата на задържаните са иззети голямо количество дигитални материали и документи на терористичната организация.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК