ГОРЕЩО
Два трамвая се сблъскаха в София, леко е пострадало дете
Ето кои партии ще останат без субсидия в новия парламент
Андролова: Да видим как Радев ще вдигне държавата след безчинствата на ПП. Този ще е най-важният му министър
САМО В ПИК! Георги Марков: Изборите в България и Унгария си приличат - ето как
Проф. Михаил Константинов: Гласуващите в чужбина НИКАК не повлияха на изборите. За късмет, няма партия да "виси" на бариерата
Животът днес
В ТЪРСЕНЕ НА АДРЕНАЛИН: Наплив екстремни спускачи на Седемте рилски езера
15707
на 19.01.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голям е напливът от скирои и екстремни спускачи на Седемте езера през уикенда, казаха даващите постоянно дежурство планински спасители по циркуса. Ски пистите са обработени, работят и лифтът, и влекът.
препоръчано
Стотици обаче предпочетоха да се качат по циркуса - особено любителите на екстремните карания. Това обаче поражда и рискови ситуации и инциденти - за щастие те не са тежки.
Температурите в планината денем стигат 3-4 градуса, докато в Кюстендил и в Дупница е с 10 градуса надолу - до минус 3, обяснява БНР големия интерес към зимната планина.


