ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кралският футболен съюз на Холандия ще наказва с жълт картон футболисти, които си правят селфи по време на мач, съобщи местният вестник Телеграф. Федерацията смята това за умишлено бавене на времето по време на игра и налага санкция жълт картон.
На неотдавнашния мач от италианското футболно първенство между Рома и Лацио /2:2/ капитанът на Рома и бивш италиански национал Франческо Тоти се снима сам с мобилния си телефон на терена на фона на запалянковската трибуна. Селфито на Франческо Тоти бе коментирано по целия свят.
препоръчано
ГОРЕЩИ ДАННИ НА "ГАЛЪП": ДПС със стабилен рейтинг, подкрепата към Радев се запазва
145439
преди 42 минути


