ГОРЕЩО
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военната полиция в Холандия реши да забрани излитането на самолет заради бомбена заплаха, съобщава Omroep Brabant, цитиран от Газета.
препоръчано
Според информацията, самолет на авиокомпания Ryanair е трябвало да излети от летището на Айндховен към шотландския Единбург.
Заради анонимно писмо със заплаха, че на борда на самолета е заложено взривно устройство, полетът е бил отменен. Веднага след като е било взето решението за отмяна на полета, пътниците са били изведени от салона.
Сътрудници на правоохранителните органи са започнали щателна порверка на самолета.
Превод и редакция: ПИК
Пътници се сбиха в самолет по време на полет, екипажът върна машината обратно
4616
преди 32 минути
Нови забрани и солени глоби за пушенето в Испания
5115
преди 3 часа
Родната къща на Хитлер в Австрия официално става полицейски участък
6050
преди 3 часа
Главният прокурор на Унгария подаде оставка
5966
преди 5 часа


