ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тежка катастрофа е станала на бул. „Цар Освободител“ във Варна в районана кв. „Възраждане“ 3. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Варна.
Инцидентът е възникнал около 16,40 часа на междинния светофар на бул. „Цар Освободител“ и ул. „Поп Димитър“, като са се ударили два леки автомобила – единият, движещ се в посока кварталите, а другият – правещ ляв завой в посока центъра на града. По първоначални данни в болница е откарана жена на 65 години, която е с наранявания по лицето, била е контактна, но на този етап няма данни за степента на нараняванията, които е получила, уточниха от полицията.
На мястото на инцидента има екипи на „Пътна полиция“, като се установяват причините, довели до тежкото произшествие. Движението в района е изключително затруднено, съобщава "Фокус". Призовават се водачите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост и по възможност да изберат друг маршрут за придвижване.


