BG EN

В чест на изборите фонтанът в Русе заприлича на шампанско

Региони

В чест на изборите фонтанът в Русе заприлича на шампанско

6230
на 05.10.2014
В чест на изборите фонтанът в Русе заприлича на шампанско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Една от атракциите в центъра на Русе – градският шадраван, се разпени в изборния ден, предаде  БГНЕС.

препоръчано

През изминалата нощ неизвестни са се пошегували и са сипали в шадраванната система препарат, в резултат на което водното огледало осъмна като отворена бутилка шампанско.

Общински служители са категорични, че въпросната пяна не е в резултат на санитарно-хигиенни дейности и се надяват въпросната субстанция да не нанесе поражения по помпите и тръбопроводите на шадравана. От служба КООРС нямат информация за евентуалните извършители, въпреки монтираната система за видеонаблюдение. На русенци са известни и други случаи, когато са пускани оцветители и прахове за пране за постигане на въпросния разпенващ ефект. Пяната се превърна в атракция за минувачите, но най-любопитно и интересно бе на малките деца, които се снимаха за спомен. Въпреки че деянието се квалифицира като вандализъм, русенци го приемат по-скоро с усмивка, отколкото с възмущение.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК