В Шампионска лига: "Принцовете" с огромен удар по Юнайтед, а на "Олимпико"... (ОБНОВЕНА)

58415
на 12.02.2019
В Шампионска лига: Принцовете с огромен удар по Юнайтед, а на Олимпико... (ОБНОВЕНА)

Започнаха 1/8-финалните сблъсъци в Шампионска лига, този сезон. ПСЖ победи с 2:0 като гост Манчестър Юнайтед, а Рома спечели с 2:1 срещу Порто на "Олимпико".

Кимпембе реализира за "принцовете" в 53-ата минута в Англия, след като засече остро центиране на Ди Мария от корнер. Анхел Ди Мария се отчете с още една асистенция в 60-ата минута, подавайки прецизно към Килиан Мбапе, който не сгреши от близка дистанция за 0:2. В самия край на мача Погба пък получи червен картон, така задачата за играчите на мениджъра Солскяер в ШЛ става много трудна. Парижани пък дори без контузените Неймар и Кавани се приближават към следващата фаза на състезанието.

Попадения на Дзаниоло в 70-ата и 76-ата минута за домакините в Италия и гол на Адриан Лопес за гостите в 79-ата минута. Така римските "вълци", които миналата кампания стигнаха до 1/2-финалите на Шампионска лига и "драконите" (двукратни европейски клубни шампиони) ще влязат в много интересен спор на Пиренеите.

Стартовите състави на Манчестър Юнайтед и ПСЖ:

МАН ЮНАЙТЕД: Де Хеа; Йънг, Линдельоф, Баи, Шоу; Матич, Ерера, Погба; Лингард, Рашфорд, Марсиал

ПСЖ: Буфон; Кеерер, Кимпембе, Силва, Бернат; Маркиньос, Верати, Дракслер; Ди Мария, Алвеш, Мбапе

Титулярите на Рома и Порто:

РОМА: Миранте; Флоренци, Манолас, Фацио, Коларов; Пелегрини, Де Роси, Кристанте; Дзаниоло, Ел Шаарави, Джеко

ПОРТО: Касияс; Милитао, Фелипе, Пепе, Телес; Ерера, Данило, Отавио; Фернандо, Брахими, Тикиньо

Реваншите, съответно във Франция и Португалия, ще се състоят в началото на март.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник: Меркурий продължава своето ретроградно движение, Везните да внимават с финансовите документи САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за вторник: Меркурий продължава своето ретроградно движение, Везните да внимават с финансовите документи
Бесен екшън в парламента - преследват ген. Атанасов с въпроси за Живко Коцев (ВИДЕО) Бесен екшън в парламента - преследват ген. Атанасов с въпроси за Живко Коцев (ВИДЕО)