BG EN

Важен разговор в националния

Футбол

Важен разговор в националния

5609
на 12.11.2016
Важен разговор в националния
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дълъг разговор на четири очи са имали селекционерът на националния ни тим Петър Хубчев и крилото на италианския Кротоне Александър Тонев, твърди "Меридиан Мач". Бившият треньор на Берое е привикал юношата на ЦСКА в стаята си в базата в Бояна, където в момента нашите са на лагер. Той му е обявил, че иска повече раздаване от талантливия футболист. Все пак Тонев и Чочев са единствените ни представители в някое от Топ 5 на първенствата и от тях се изисква повече.

препоръчано

Самият Александър е поискал по-голямо доверие, тъй като при Ивайло Петев по-често започваше на резервната скамейка. Хубчев му е обещал титулярно място още в срещата с Беларус, като Тонев ще е един от тримата в атака.
 
До момента бившият футболист на ЦСКА, Лех Познан, Астън Вила, Селтик и Фрозиноне има 24 мача и 5 гола за България, което не е никак лош показател за играч, който много рядко играе по 90 минути. От началото на сезона Александър Тонев по-често е резерва в състава на новака в Серия А - Кротоне. Той има 5 срещи като титуляр от общо 12, а в един мач влиза от пейката. През миналата кампания Александър игра за друг италиански отбор - Фрозиноне, като записа 22 мача без гол. По всичко личи обаче, че Сашко Тонев ще е новото главно оръжие на "лъвовете" в атака.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК