ГОРЕЩО
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският комисар за политиката за съседство и преговори за разширяване Йоханес Хан пристигна на посещение в Скопие в сряда вечер, а днес се очаква да проведе срещи с представителите на водещите политически партии в страната, припомня местната „НОВА ТВ“.
По отношение на ситуацията в страната след изборите, от Брюксел повтарят, че очакват широка правителствена коалиция за справяне с всички предизвикателства, пред които е изправена страната.
Дали за това ще настоява и еврокомисарят Хан при срещата си с партиите? Прогнозите за резултатите от срещите и преговорите са трудни за анализаторите, които са категорични, че ситуацията остава несигурна.
препоръчано
свързани новини
Йоханес Хан: Добри новини от Македония
7951
на 20.07.2016


