Важна победа за Уотфорд

6080
на 10.12.2016

Отборът на Уотфорд постигна трудна победа над Евертън в домакинството си от 15-ия кръг на Висшата лига. На своя "Викъридж Роуд" "стършелите" се наложиха с 3:2 и по този начин прекъснаха негативната си серия от две поредни загуби в първенството.

Гостите излязоха напред в резултата в 17-ата след гол на голямата звезда на тима Ромелу Лукаку, който се разписа след подаване на Гарет Бари. До края на първата част домакините успяха да изравнят след попадение на Стефано Окака Чука.

Уотфорд стигна до пълен обрат в 59-ата минута, когато австрийският бранител Себастиан Прьодъл вкара за 2:1. Само пет минути по-късно Стефано Окака Чука реализира втория си гол в мача, засичайки с глава центриране от корнер. В 86-ата минута Евертън намали изоставането си след нов гол на Ромелу Лукаку, но за повече нямаше време и тимът на Роналд Куман трябваше да преглътне поражението.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Пеевски ги подпука: Имало е голямо разкешване от коалицията на пудела - мръсна престъпна сглобка! (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Пеевски ги подпука: Имало е голямо разкешване от коалицията на пудела - мръсна престъпна сглобка! (ВИДЕО)