Важна победа за Юнайтед и Моу

10178
на 06.11.2016

Манчестър Юнайтед се завърна към победите във Висшата лига. В мач от 11-ия кръг "червените дяволи" се наложиха с 3:1 при гостуването си на Суонзи.

По този начин играчите на Жозе Моуриньо прекъснаха негативната си серия от четири срещи без успех в първенството.

Най-скъпият футболист в света Пол Погба откри резултата в полза на Юнайтед още в 15-ата минута с удар от воле. Само шест минути по-късно гостите удвоиха аванса си чрез Златан Ибрахимович. Шведът сложи край на головата си суша, разписвайки се след асистенция на започналия като титуляр в днешния мач Уейн Рууни.

Отново капитанът на "червените дяволи" даде асистенция към Ибрахимович за класическото 3:0 в 33-ата минута. След почивката домакините стигнаха само до почетно попадение, дело на холандския защитник Майк ван дер Хоорн, разписал се в 69-ата минута. С победата Юнайтед се изкачи на шестата позиция в класирането с актив от 18 точки, докато Суонзи е на предпоследното 19-то място със само 5 пункта, към момента.

В друг мач от днес Хъл Сити прекъсна ужасяващата си серия от шест поредни загуби в шампионата и общо осем мача без победа. "Тигрите" победиха драматично като домакин с 2:1 Саутхямптън, след като още в 6-ата минута изоставаха в резултата след гол от дузпа на Чарли Остин. След почивката обаче домакините стигнаха до пълен обрат чрез попадения на Робърт Снодграс в 61-ата и Майкъл Доусън в 63-ата минути.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)