ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Зоните за почасово платено паркиране няма да работят на 3 март – Националният празник на България, съобщиха от Центъра за градска мобилност.
препоръчано
За радост на столичани и гостите на София, синя и зелена зона няма да има и на 4 март.
С официални чествания и тържества в цялата страна България отбелязва Националния празник - 3 март. Честваме 145 години от Освобождението на България. Основните празненства ще бъдат в столицата, а чествания ще има във всички градове в страната.
От Националната служба за охрана (НСО) предприемат мерки за гарантиране на сигурността на жителите и на гостите на София за Националния празник на България.


