ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ремонтът на участък от 600 метра от пътя София - Перник през Владая между „Черния кос“ и Владая започва днес, съобщава БНР.
препоръчано
Началото на отсечката, която ще се ремонтира, е от четирилентовото платно при местността "Черният кос" до входа на Владая. От днес до 7 ноември по време на ремонтните дейности ще има осигурени по една лента във всяка посока на движение.
Трафикът в участъка ще бъде изцяло преустановен през нощта на 7 срещу 8 ноември и ще бъде насочен по автомагистрала "Люлин".
свързани новини
Ремонтират ли отсечката край Владая?
15137
на 24.10.2018
Важно: Започва ремонт на пътя София – Перник през Владая
15199
на 23.10.2018
ПОСЛЕДНО: Няма да затварят пътя през Владая, ще работят нощем
7757
на 22.10.2018


