BG EN

Важно! Участък от столичния булевард „Европа“ при разклона за Банкя е стеснен заради високите подпочвени води в района

Региони

Важно! Участък от столичния булевард „Европа“ при разклона за Банкя е стеснен заради високите подпочвени води в района

7391
на 03.12.2017
Важно! Участък от столичния булевард „Европа“ при разклона за Банкя е стеснен заради високите подпочвени води в района
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Участък от столичния булевард „Европа“ при разклона за Банкя е стеснен заради високи подпочвени води в района. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община, цитирани от Фокус.

препоръчано

По нареждане на кмета на София Йорданка Фандъкова се извършва постоянно наблюдение на нивата на язовирите и критичните участъци на реките.

Екипи на аварийното звеното и столичната пожарна са извършвали периодични измервания на нивото на язовир „Суходол“ през цялата нощ.

Вчера бе извършено контролирано изпускане на водни количества от язовира с цел осигуряване на свободен обем.

Нивото на реките, преминаващи през територията на столицата е завишено.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК