ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Щатът Ню Йорк е изчерпал вчера всичките запаси от ваксини срещу коронавируса, предаде „Франс прес”, цитирана от „Динюз”.
препоръчано
Губернаторът Андрю Куомо призова правителството на Джо Байдън да ускори доставките. В очакване на ново снабдяване през идната седмица той призова центровете за ваксинация в щата да не записват повече часове за поставяне на ваксини.
Над 500 000 души са ваксинирани в самия град Ню Йорк, който е с население от 8 милиона души, написа кметът Бил де Блазио в писмо до Джо Байдън, чийто текст беше направен обществено достояние. В момента, в който броят на хората, подходящи за ваксина нарасна, запасите се стопиха, допълни той.
свързани новини
Ню Йорк поставя под карантина международните посетители
6106
на 25.12.2020
Жертвите във Венецуела надхвърлиха 1400 души
4397
преди 2 часа
ООН обяви пагубни щети след двойния трус във Венецуела
8385
преди 16 часа
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
7911
преди 17 часа
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
12969
преди 20 часа


