Валенсия попари Барселона в последните минути

9856
на 06.12.2015

Валенсия спря победната серия на Барселона с късен гол в дербито на 14-ия кръг на испанската Примера. Срещата на „Местая” завърши при резултат 1:1, а най-доволни от този резултат са мадридските Реал и Атлетико. Двата тима преследват каталунците в класирането, като „дюшекчиите” вече са на 2 точки то върха, а „белите” на 4.

Звездото трио на Барселона – Неймар, Меси и Суарес, опита всичко през първата част, но гол във вратата на „прилепите” не падна.

В 59-ата минута каталунците най-после откриха резултата. Меси подаде към Суарес, за когото останах съмнения, че е в засада. Угурваецът елиминира Абденур и промуши кълбото между тялото на вратаря и близката греда - 0:1. Това беше 13 шампионатен гол на Суарес, който се разписа в седми пореден кръг в Ла Лига.

В 86-ата минута обаче Пике и Хавиер Масчерано не се справиха с изритана напред топка, Пако Алкасер я овладя и върна назад към притичалия Санти Мина, който я изстреля в близкия горен ъгъл с удар от 13 метра - 1:1.

Домакините бяха водени в тази среща от дуета Воро - Фил Невил. Новият старши треньор на тима Гари Невил ще дебютира официално в сряда срещу Лион в мач от Шампионската лига.

САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко
ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО)