ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Политика
Валентин Николов: "Топлофикация-София" трябва да върне 45 млн. лева на клиентите
23279
на 05.06.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парното е на година, защото измервателните уреди са в дома ви и трябва да се влиза вътре. Това заяви в ефира на Нова телевизия народният представител от ГЕРБ и председател на Енергийната комисия Валентин Николов.
препоръчано
Всеки един абонат трябва да получи известие колко му е надвзето. "Топлофикация-София" трябва да получи 45 млн. лева и да ги върне на клиентите си, каза той.
Николов обясни, че ако досега сме плащали 1000 лв., сега с намалението тази сума ще е 850 лв. Ако беше сметнато само намалението на руския газ, щеше да е 760 лв., но не може да се направи така, защото има една година напред, в която цената на газа не е известна и се прогнозира, отбеляза още той.
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ коропация е във Варна
26846
преди 19 минути


