Валери Божинов дебютира за Пескара при загуба на тима

6413
на 05.03.2020

Валери Божинов направи своя дебют с екипа на италианския Пескара при загубата на отбора като гост на Специя, с Андрей Гълъбинов, с 0:2. Двубоят бе от 27-ия кръг на италианската Серия „Б”.

Дженаро Сконамилио в 49-ата минута си вкара автогол, с който Специя поведе в резултата. В 60-ата минута Емануел Гиаси оформи крайното 2:0 за домакините.

Божинов стартира мача на резервната скамейка за гостите от Пескара, като в 70-ата минута се появи на терена на мястото на Рикардо Маниеро. Българинът обаче не успя да помогне на отбора си.

Андрей Гълъбинов бе титуляр за Специя, като игра цял мач.

След 12-ия си успех от началото на кампанията тимът на Специя е на четвърто място в класирането. Пескара регистрира 12-а загуба, като е на 10-о място, на четири точки от Топ 8.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден