Валери Божинов и Гълъбинов с домакински загуби в Серия Б

7545
на 21.03.2015

Българите Валери Божинов и Андрей Гълъбинов претърпяха домакински загуби със своите отбори в поредния кръг на италианската Серия Б, съобщи БТА.

Божинов започна на пейката за своя Тернана, но се появи в игра в 77-а минута при загубата у дома от лидера Карпи с 0:1.
Само три минути след влизането си в игра нападателят получи жълт картон.

Националът Андрей Гълъбинов игра цял мач за Ливорно при домакинското поражение с 0:1 от Читадела. Ливорно завърши мача с 10 души след червен картон на Бернардини в 58-а минута.
Защитникът Павел Виданов не попадна в групата на Трапани при домакинското нулево равенство срещу Болоня. Начело в класирането на Серия Б е Карпи с 59 точки. Ливорно е седми с 47 точки, а Тернана 16-и с 36 точки.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)