ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Искам да спечеля трофей в Англия. Затова дойдох тук", обяви мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал след победата над Уест Хем с 2:1 в реванша от 1/4-финалите на ФА Къп.
препоръчано
"Червените дяволи" се класираха за 1/2-финалите на надпреварата, където ще срещнат тима на Евертън и запазиха шансовете си да спечелят нещо през този сезон. "Играхме с висока преса, което е рисково, защото те разполагаха със скоростта на Валенсия. Но ние се справихме и аз бях доволен на почивката, защото контролирахме мача, а те имаха само едно положение. Не можете да отречете, че отборът ми има борбен дух. Уест Хем не са губили у дома от август, а ние контролирахме нещата тук", коментира Ван Гаал.
свързани новини
Ван Гаал: Юнайтед винаги ще е по-голям клуб от Тотнъм
7540
на 11.04.2016
Ван Гаал може да води Юнайтед и следващия сезон
8543
на 05.04.2016
НАСИЛИЕ: Ранени и убит при безредици след Йордания-Алжир на Световното
8477
преди 2 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
16121
преди 5 часа
В РАЗГРАД СЕ СЪБУДИХА: Лудогорец си хареса бразилско крило
5539
преди 6 часа
ТУРЦИЯ СЕ РАЗТРЕСЕ: Мъри отказа да поеме гранд, разкриха причините
13211
преди 6 часа


